Unfortunately we don't have the lyrics for the song "Dorë Për Dore" yet. Découvrez Dor per dore de Artan Jusufi sur Amazon Music. LetsSingIt comes to you in your own language! 01/06/2018. Nëse nuk jetoni në Tiranë, ju mund të merrni një regjim ushqimor të personalizuar on-line nga nutricionste Arlinda Garuci. 19/12/2019. Komente. 2018 • 1 song, 3:10. EAZ - Listen to EAZ on Deezer. Read more about it. Écoutez de la musique en streaming sans publicité ou achetez des CDs et MP3 maintenant sur Amazon.fr. Ty veq o tut ardh inati paret mvin Gjysen e kom n‘bank se babi don ni shpi -ktu prishtin (OHHHHH) Lej kta let hejtiratin se nuk diin Une e kom hekrin gati per me kriis Edhe i kom letrat gati per me ik - per n'prishtin Hook: Ooooh ajajaj - pse pom qon pesh kur e din qe sjena pa moti spo kuptoj Ajajaj - ti sdo mem pa tu kesh ti veq je tu dasht mem sha - amo baby nuk kom faj-ajaj Zemren ma ke prek - e tash sje ka don me majt veq ma bone rrafsh ajajaj Per ty kom dasht me dek - ey a din sa shum kom hjek but now im gonna fly-ajaj. Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Zgjidhni me sa yje do votoni. LetsSingIt is a crowdsourced lyrics database, created by and maintained by people just like you! Now im on the stage parret tu i nje Bashk me shoqnin kyqen tu e dhez Bashk me shoqnin shishet tu i derdh Edhe nese vin t‘zit me na njek Nuk kan qa me gjet - se kejt i kom msheef Amo nuk priiish pun - per mu bo qa dush se sjemi nisoj si perpara shawty Nuk muj me t’besuu (no) nuk muj me t‘besu pasha nanen shaaawty Paret jon tum thirr - baby nuk kom vakt Thirrum sa t‘dush amo jena shum laaarg (eh) Edhe paret jom tum thirr O zemer gati kom arrit - kshtuqe mosm qit pej taktit a pom nin? ÿØÿÛC ! Choose your language below. Dieta kushton 40€ dhe mënyrat e pagesës janë: PayPal, Western Union dhe MoneyGram. Asnjë Koment. Nëse nuk jetoni në Tiranë, ju mund të merrni një regjim ushqimor të personalizuar on-line nga nutricionste Arlinda Garuci. × Dorë Për Dore By EAZ. Not any longer! Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip. We have a large team of moderators working on this day and night. We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes. Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Keine Registrierung, kein Abo! Teksti: Ejup Shabani. LetsSingIt in only English? We at LetsSingIt do our best to provide all songs with lyrics. 1. show this week's top 1000 most popular songs. Dëshironi të ulni rreziqet që sjell mbipesha në shëndetin tuaj apo thjesht doni të ndiqni një dietë të përshtatshme dhe të shëndetshme që përmirëson mirëqenien tuaj psiko-fizike? Is your language not listed? By using our website and our services, you agree to our use of cookies as described in our Cookie Policy. Muzika: Artan Jusufi.

Hambrick And Mason (1984) Upper Echelons Theory, Forward Observer Army, Varane Jersey Number, Best Dog Boarding Edmonton, Indycar 2020 Aeroscreen, The Music Is You Chords, Formula 1 México 2021, 2020 World Series Logo, Sammy Keyes And The Sisters Of Mercy, F1 Schedule 2021,